Betsson to popularna marka. Jakie bonusy i promocje tam znajdziemy?

Betsson to jedna z największych firm w EuropiePierwsza wpłata do Betsson upoważnia do odebrania bonusu w wysokości 100 procent wpłaty do wysokości 111 euro. Kwota bonusu doliczana jest do stanu konta od razu po dokonaniu wpłaty, jeszcze przed postawieniem pierwszego zakładu w dowolnej grze, chyba że gracz podczas rejestracji zrezygnował z chęci uczestnictwa w tego typu promocji. Pieniądze z bonusu od Betsson można wypłacić w gotówce dopiero wtedy, gdy wykona się odpowiedni obrót. Cała kwota, depozyt i bonus, muszą być obrócone minimum 35 razy, w przeciągu 30 dni licząc od dnia przyznania prawa do bonusu. Po tym okresie cała suma przepada, jak również pieniądze wygrane dzięki promocji Betssona. Gracz może także sam zrezygnować z promocji wcześniej, ale w tym przypadku również cała suma zostanie odpisana z konta Betsson.

Zanim gracz zacznie wyrabiać wymagany obrót w Betsson musi dokładnie sprawdzić, które z gier nie zaliczają się do promocji. Na przykład w ruletce albo w blackjacku do obrotu zalicza się tylko część postawionej sumy albo w ogóle taki zakłady nie są uwzględniane. To jednak nie jedyna szansa na zdobycie bonusowych pieniędzy na dalszą grę. Każdy obstawiony podczas gry zakład jest punktowany. Członkowie klubu VIP w Betssonie (mogą do niego dołączyć wszyscy regularni gracze) za każde postawione 100 euro otrzymują w sumie trzy punkty. Jeśli punktów będzie sto, użytkownik otrzymuje w nagrodę jedno euro, ale nie wypłaca się tej sumy w gotówce, a jedynie zamienia na żetony do gry.

Jakie bonusy w Betsson znajdziemy?

Warto wspomnieć również o serwisie bonusy24.pl, który jest liderem pod względem umieszczanych promocji bonusowych. Przeczytaj więcej o Betsson, gdzie znajdziesz promocje i bonusy nawet z ostatnich dni.

Warto postarać się o jak najwyższy status gracza w Betsson, ponieważ im wyższy on jest, tym korzystniejsze są przeliczniki bonusów. Najniższy jest status brązowy, potem jest status srebrny i złoty. „Srebrni” gracze wszystkie swoje punkty mnożą razy dwa, a gracze „złoci” – razy cztery. To daje jeszcze więcej korzyści w dalszych rozgrywkach. Żetony za punkty można wykorzystać również w poker roomie, w zdrapkach oraz w zakładach sportowych.

schronisko-rogacz.pl - 2018-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone